Czech Croatian English French German Hungarian Italian Latvian Polish Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian
  • 15. Marina Bay
  • 02. Laguna Seca
  • 17. Hockenheimring
  • Jules Bianchi

Lukáš Matěja zvítězil v obou závodech na Assenu

Napsal Marek Petráš.

Report

Abarth Cup se na konci března překlopil do své druhé poloviny, o 14 dní později už byl na programu 6. podnik sezony v holandském Assenu.

Výsledky kvalifikace

06. Assen - Q

První závod

Kvalifikace a následné penalizace určily pro 1. závod toto startovní pořadí: 1. Ondřej Jarolímek, 2. Lukáš Matěja, 3. Martin Němec, 4. Federico di Lenardo, 5. Tomáš Procházka, 6. Michal Blažek, 7. Vojtěch Jelen, 8. Stefan Kandić, 9. Raša Djordjević, 10. Tomáš Kuťka, 11. Richard Dzurech, 12. Aleš Kašpárek, 13. Robin Lukáš, 14. Jiří Malý, 15. Daniel Pástor, 16. Miroslav Skalský, 17. Marek Petráš, 18. Michal Erbs, 19. Filip Pavlík, 20. Martin Prokeš, 21. Karel Baško, 22. Lukáš Chocholouš, 23. Michal Jandus, 24. Tomáš Tesař, 25. David Vysloužil, 26. Pavel Králíček, 27. Antonín Večerka, 28. David Müller.

Ondřej Jarolímek si svou vedoucí příčku udržel i po startu a prvních zatáčkách okruhu. Na 2. pozici postoupil Federico di Lenardo, který za sebe dokázal odsunout Lukáše Matěju. Martin Němec se propadl na 5. místo za Michala Blažka. Za Němcem se usadil Vojtěch Jelen. Mezi Kandiće a Djordjeviće spadl Tomáš Procházka. Desítku nejrychlejších uzavíral Dzruech před Pásztorem.

V úvodu 2. kola Matěja využil di Lenardovy chyby a vzal si zpět své 2. místo. Jejich souboje mohl využívat vedoucí Jarolímek. Dzurech s Pásztorem vystrčili Rašu Djordjeviće na 11. místo.

Vedení Ondřeje Jarolímka netrvalo déle, než 3 kola. Jezdec RMR Energy Teamu byl nucen odpykat si svou penalizaci. Na začátku 4. kola se tak do vedení posunul Lukáš Matěja, Federico di Lenardo byl těsně druhý. Jarolímek se propadl pouze na 3. místo a s o něco lehčím vozem mohl stíhat Matěju. Stefan Kandić v průběhu 4 kol vystoupal až na 4. příčku. Dařilo se i Richardu Dzurechovi, který už byl šestý. Němec s Jelenem setrvávali v souboji, ale už o 7. místo. Do TOP 10 se vrátil Raša Djordjević, a to na úkor penalizovaného Procházky. Desátý zůstával Daniel Pásztor.

Záznam Live Streamu s komentářem Martina Štefanka a Andreje Chlebce.

Stefan Kandić nadále postupoval směrem dopředu. V 5. kole odstavil Michala Blažka a byl čtvrtý, zatímco Matěja se stále zabýval di Lenardem a Jarolímkovi se nedařilo je dotáhnout.
Němcův další propad nastal po předjetí Djordjevićem. Srbský pilot si začal okamžitě chystat útok i na šestého Dzurecha.

Sedmé kolo znamenalo pro Kandiće třetí pozici. Federico di Lenardo zaútočil na Lukáše Matěju a získal vedení. To už se ale psalo kolo osmé. Stefan Kandić už na vedoucí dvojici ztrácel pouhou sekundu. Na dohled byl ještě čtvrtý Jarolímek, ale Blažek a další už výrazně ztráceli.
Djordjevićovi jeho atak na Dzurecha nevyšel. Místo toho si musel hlídat záda, protože za sebou měl Jelena, Němce i Pásztora. V úvodu 9. kola se navíc přidal i Jiří Malý.

Lukáš Matěja se 2 kola před cílem dokázal vrátit do vedení. O několik desítek sekund jej o pozici lídra ale znovu připravil rozjetý Stefan Kandić. Jejich soubojů využil Ondra Jarolímek a výrazně se přiblížil stupňům vítězů.
Na pátého Blažka se v předposledním kole dotáhl Richard Dzurech. Sedmý už byl zase Djordjević před Jelenem a Němcem. O body za 10. místo bojovali Daniel Pásztor a Jirka Malý.

V posledním 11. kole už měl Stefan Kandić poměrně solidní náskok. Stále ale nebylo rozhodnuto o držiteli 2. místa, na které se znovu dostal Federico di Lenardo. Lukáš Matěja ale dokázal využít jeho chyby v úplně poslední šikaně a svého týmového kolegu předjel. To samé se podařilo také Ondřeji Jarolímkovi. Páté místo nakonec udržel Michal Blažek. Raša Djordjević úspěšně zdolal Richarda Dzurecha. Se svými soupeři si poradil i Vojtěch Jelen.
Kandić ale vítězství neslavil. Závěrečné penalizace opět udělaly své a celé pořadí promíchaly. Nevyhrál nikdo jiný, než Lukáš Matěja. Body za 2. místo připadly Ondřeji Jarolímkovi. Stefan Kandić klesl na 3. pozici.

Oficiální výsledky 1. závodu

06. Assen - Race 1

Průběžné pořadí po 11 závodech

Lukáš Matěja si neohroženě buduje svůj náskok. Ondřej Jarolímek výrazným způsobem dotáhl Vojtěcha Jelena v boji o celkové 2. místo. Richard Dzurech zaznamenal posun na 4. příčku, ale znovu je velmi vyrovnaný s Tomášem Procházkou.

06. Assen - Race 1 - PP

Druhý závod

Do druhého závodu jezdci startovali dle neoficiálních výsledků závodu prvního: 1. Stefan Kandić, 2. Lukáš Matěja, 3. Ondřej Jarolímek, 4. Federico di Lenardo, 5. Michal Blažek, 6. Raša Djordjević, 7. Richard Dzurech, 8. Vojtěch Jelen, 9. Jiří Malý, 10. Martin Němec, 11. Daniel Pásztor, 12. Tomáš Procházka, 13. David Müller, 14. Lukáš Chocholouš, 15. Michal Erbs, 16. Tomáš Kuťka, 17. Robin Lukáš, 18. Miroslav Skalský, 19. Karel Baško, 20. Aleš Kašpárek, 21. Marek Petráš, 22. Martin Prokeš, 23. Tomáš Tesař, 24. Pavel Králíček, 25. David Vysloužil, 26. Michal Jandus, 27. Antonín Večerka.

Po startu nezůstal v pořadí kámen na kameni. Lukáš Matěja hravě překonal Stefana Kandiće a ujal se vedení. Kromě Matěji si s Kandićem poradil i Federico di Lenardo, který tak byl druhý. Kandić klesl na 3. příčku. Až čtvrtý byl Ondřej Jarolímek. Stefan Kandić následně ztratil čas v souboji s Michalem Blažkem. Jarolímek se tedy posunul na 3. místo. Pátý už byl Tomáš Procházka před svým tradičním soupeřem Richardem Dzurechem. Na 7. místo spadl po velmi agresivním začátku Michal Blažek. Michal Erbs vystoupal na 8. pozici a spolu s týmovým kolegou Martinem Němcem mezi sebou drželi Daniela Pásztora.

Lukáš Matěja na nic nečekal a začal si budovat náskok. Jarolímek se usadil za di Lenardem. Tomáš Procházka zvládl ve 2. kole překonat Stefana Kandiće, Blažek zase předjel Dzurecha.
Ondřej Jarolímek na Federica di Lenarda nestačil a odstup mezi oběma se povážlivě zvětšil. To samozřejmě nezůstalo bez povšimnutí Tomáše Procházky, který ve 4. kole získal Jarolímkovu 3. pozici. Pořadím vzhůru putoval Karel Baško. Před polovinou závodu byl šestý. Richard Dzurech si naopak hlídal svou 7. příčku.

Tomáš Procházka se nebál zaútočit ani na di Lenarda a v 6. kole byl druhý. Stefan Kandić překonal Ondřeje Jarolímka a držel se zmiňované dvojice. Lukáše Matěju nic nezdržovalo a ve vedení si připravil šestivteřinový náskok.

Di Lenardo se držel Procházky a Jarolímek se vrátil před Kandiće. To samozřejmě pomáhalo Baškovi, který celou čtveřici dotahoval. Skupina se rozpadla na 2 poloviny. Karel Baško tak nejprve narazil na Ondřeje Jarolímka se Stefanem Kandićem. Netrvalo dlouho a Baško okupoval 4. pozici.

V předposledním kole už se Tomáš Procházka definitivně odtrhl od Federica di Lenarda a směřoval vstříc stříbru. V souboji ale nadále zůstávali Jarolímek a Kandić. V posledních kolech je po vteřinách stahoval Martin Němec a cílem projel před oběma závodníky.

Výsledky neměly valného významu. Své vybojované pozice si udrželi jen Lukáš Matěja, Tomáš Procházka a Federico di Lenardo…

Oficiální výsledky 2. závodu

06. Assen - Race 2

Váhové hendikepy pro kvalifikaci a 1. závod v Jaramě:

Lukáš Matěja
Tomáš Procházka
Federico di Lenardo
Martin Němec
Ondřej Jarolímek
Lukáš Chocholouš
Stefan Kandić
Martin Prokeš
Richard Dzurech
Aleš Kašpárek
  +50 kg
+45 kg
+40 kg
+35 kg
+30 kg
+25 kg
+20 kg
+15 kg
+10 kg
+5 kg
Průběžné pořadí po 12 závodech

Lukáši Matějovi chybí k obhajobě loňského titulu 3 body. Druhý závod na Assenu promíchal pořadím v první pětce. Ondřej Jarolímek odskočil na 2. místě po Jelenově diskvalifikaci. Ke 3. místu se přitiskli Tomáš Procházka a Richard Dzurech. Do hry se ještě může vrátit i Aleš Kašpárek. První desítku poprvé v sezoně navštívil Martin Němec.

06. Assen - Race 2 - PP

Incidenty

Karel Baško x Lukáš Chocholouš – 1. závod, 5:05, I.121
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Karla Baška za způsobení kolize s L. Chocholoušem.

Raša Djordjević x Vojtěch Jelen – 1. závod, 14:14, I.122
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Rašu Djordjeviće za vytláčení V. Jelena z trati.

Filip Pavlík x Aleš Kašpárek – 1. závod, 14:49, I.123
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Filipa Pavlíka za způsobení kolize s A. Kašpárkem.

Richard Dzurech x Martin Němec – 1. závod, 15:38, I.124
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Richarda Dzurecha za vytláčení M. Němce z trati.

Martin Němec x Raša Djordjević – 1. závod, 18:29, I.125
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Martina Němce za způsobení kolize s R. Djordjevićem.

Raša Djordjević x Vojtěch Jelen – 1. závod, 21:08, I.126
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Rašu Djordjeviće za způsobení kolize s V. Jelenem.

Michal Erbs x Robin Lukáš – 1. závod, 23:09, I.127
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla udělit nižší trest Michalu Erbsovi za způsobení kolize s R. Lukášem.

Michal Blažek x Vojtěch Jelen, Raša Djordjević – 2. závod, 5:00, I.128
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení hromadné kolize.

Tomáš Procházka x Martin Němec – 2. závod, 5:01, I.129
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Tomáše Procházku za způsobení kolize s M. Němcem.

Michal Erbs x Daniel Pásztor – 2. závod, 5:02, I.130
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Erbse za způsobení kolize s D. Pásztorem.

Michal Jandus x Aleš Kašpárek – 2. závod, 5:03, I.131
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Janduse za způsobení kolize s A. Kašpárkem.

Vojtěch Jelen x Miroslav Skalský – 2. závod, 5:09, I.132
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Vojtěcha Jelena za způsobení kolize s M. Skalským.

Raša Djordjević x Martin Prokeš – 2. závod, 5:11, I.133
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Rašu Djordjeviće za způsobení kolize s M. Prokešem.

Michal Blažek x Stefan Kandić – 2. závod, 5:20, I.134
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s S. Kandićem.

Michal Jandus -2. závod, 5:38, I.135
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Janduse za opakovanou vícenásobnou změnu směru jízdy před soupeřem.

Vojtěch Jelen x Raša Djordjević – 2. závod, 9:22, I.136
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Vojtěcha Jelena za způsobení kolize s R. Djordjevićem.

Michal Erbs x Daniel Pásztor – 2. závod, 9:43, I.137
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Erbse za způsobení kolize s D. Pásztorem.

Martin Němec x Richard Dzurech – 2. závod, 11:02, I.138
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Martina Němce za způsobení kolize s R. Dzurechem.

Martin Prokeš x Aleš Kašpárek – 2. závod, 11:14, I.139
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Martina Prokeše za způsobení kolize s A. Kašpárkem.

Michal Blažek x Daniel Pásztor – 2. závod, 11:20, I.140
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s D. Pásztorem.

Michal Erbs x Raša Djordjević – 2. závod, 12:48, I.141
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Erbse za způsobení kolize s R. Djordjevićem.

Robin Lukáš x Lukáš Chocholouš – 2. závod, 12:52, I.142
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Robina Lukáše za způsobení kolize s L. Chocholoušem.

Michal Blažek x Daniel Pásztor – 2. závod, 13:04, I.143
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla udělit nižší trest Michalu Blažkovi za vytláčení D. Pásztora z trati.

Michal Blažek x Daniel Pásztor – 2. závod, 13:24, I.144
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s D. Pásztorem.

Tomáš Kuťka x Michal Blažek – 2. závod, 14:14, I.145
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Tomáše Kuťku za nebezpečný návrat na trať s následkem kolize.

Raša Djordjević x Michal Erbs – 2. závod, 15:26, I.146
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Rašu Djordjeviće za způsobení kolize s M. Erbsem.

Daniel Pásztor x Raša Djordjević – 2. závod, 16:11, I.147
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Daniela Pásztora za způsobení kolize s R. Djordjevićem.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 2. závod, 16:15, I.148
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Martina Němce za způsobení kolize s V. Jelenem.

Michal Blažek x Daniel Pásztor – 2. závod, 19:29, I.149
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s D. Pásztorem.

Michal Jandus x Tomáš Tesař – 2. závod, 19:51, I.150
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Janduse za způsobení kolize s T. Tesařem.

Michal Erbs x Jiří Malý – 2. závod, 19:55, I.151
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Erbse za způsobení kolize s J. Malým.

Michal Blažek x Tomáš Kuťka – 2. závod, 21:20, I.152
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s T. Kuťkou.

Karel Baško x Ondřej Jarolímek – 2. závod, 21:21, I.153
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Karla Baška za způsobení kolize s O. Jarolímkem.

Michal Blažek x Tomáš Kuťka – 2. závod, 21:28, I.154
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Blažka za způsobení kolize s T. Kuťkou.

Robin Lukáš x Jiří Malý, Michal Erbs – 2. závod, 21:35, I.155
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Robina Lukáše za způsobení hromadné kolize.

Karel Baško x Ondřej Jarolímek – 2. závod, 23:57, I.156
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Karla Baška za způsobení kolize s O. Jarolímkem.

Michal Jandus – 2. závod, 24:11, I.157
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Janduse za opakovanou vícenásobnou změnu směru jízdy před soupeřem.

Vojtěch Jelen x Raša Djordjević – 2. závod, 24:31, I. 158
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Vojtěcha Jelena za vytláčení R. Djordjeviće z trati.

Vojtěch Jelen x Raša Djordjević – 2. závod, 25:14, I.159
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla diskvalifikovat Vojtěcha Jelena i Rašu Djordjeviće z výsledků 2. závodu za nesportovní chování v podobě úmyslného vytláčení se navzájem.

Michal Jandus – 2. závod, zahřívací kolo, I.160
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Michala Janduse za předjíždění v zahřívacím kole 2. závodu.

Robin Lukáš – 2. závod, dojezdové kolo, I.161
Komise se po zhlédnutí záznamu rozhodla potrestat Robina Lukáše za nedokončení dojezdového kola 1. závodu.

Protesty

Protesty Vojtěcha Jelena nebyly prošetřovány – chybějící údaje.

Výsledky protestů Jiřího Malého jsou součástí závěrečné kontroly dodržování limitů tratě.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 1. závod, 10:37, I.162
Incident byl posouzen jako závodní.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 1. závod, 15:07, I.163
Incident byl posouzen jako závodní.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 1. závod, 26:36, I.164
Incident byl posouzen jako závodní. Vůz Martina Němce před kolizí změnil směr jízdy k pravému okraji dráhy.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 2. závod, 9:25, vyřešeno jako I.136

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 2. závod, 10:30, I.165
Incident byl posouzen jako závodní.

Martin Němec x Vojtěch Jelen – 2. závod, 25:08, vyřešeno jako I.159

Raša Djordjević x Vojtěch Jelen – 2. závod, 22:31, I.166
Incident byl posouzen jako závodní.

Všechny ostatní protesty Raši Djordjeviće byly vyřešeny v sekci Incidenty.

Tresty

BAN pro Michala Erbse I.127, I.130, I.137, I.141, I.151
Zákaz startu v Abarth Cupu pro Michala BlažkaI.128, I.134, I.140, I.143, I.144, I.149, I.152, I.154
Zákaz startu v obou závodech v Jaramě pro Michala Janduse I.131, I.135, I. 150, I.157
Zákaz kvalifikace a start z boxové uličky pro Robina Lukáše I.142, I.155, I.161
Diskvalifikace z výsledků 1. závodu pro Michala Janduse za neodpykání penalizace.
Diskvalifikace z výsledků 2. závodu pro Vojtěcha JelenaI.159
Diskvalifikace z výsledků 2. závodu pro Rašu Djordjeviće I.159
Diskvalifikace z výsledků 2. závodu pro Karla Baška za časté překračování limitů tratě.
Diskvalifikace z výsledků 2. závodu pro Michala Erbse za časté překračování limitů tratě.
Diskvalifikace z výsledků 2. závodu pro Michala Blažka za časté překračování limitů tratě.
Stop&Go pro Karla Baška I.121, I.153, I.156
Stop&Go pro Rašu DjordjevićeI. 122, I.126, I.133, I.146
Stop&Go pro Tomáše ProcházkuI.129 a za nedodání vyjádření.
Stop&Go pro Vojtěcha JelenaI.132, I.136, I.158
Stop&Go pro Martina Němce I.125, I.138, I.148
Drive through pro Filipa Pavlíka I.123
Drive through pro Martina Prokeše I.139
Drive through pro Tomáše Kuťku I. 145
Drive through pro Stefana Kandiće za nedodání vyjádření.
Pokles 5 míst na startovním roštu pro Richarda Dzurecha I.124
Pokles 5 míst na startovním roštu pro Daniela Pásztora I.147

Kontrola dodržování limitů tratě v kvalifikaci:
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Ondřeje Jarolímka.
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Federica di Lenarda.
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Martina Němce.
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Stefana Kandiće.
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Rašu Djordjeviće.
Pokles 4 míst na startovním roštu pro Tomáše Kuťku.
Pokles 1 místa na startovním roštu pro Tomáše Procházku.

Vyjádření jezdců

Lukáš Matěja
Q: S 50 kily se mi moc nedařilo, nějak jsem vypadl z tempa. Ovšem Ondrův čas mi nedal spát a tak jsem se snažil ho pokořit. To se mi povedlo, tak na pár sekund, jelikož se Ondra ihned zlepšil a na tento čas už jsem nedokázal reagovat. Takže pěkné druhé místo.
R1: Start se mi docela povedl, nijak jsem neztratil a mohl si jet svoje tempo za Ondrou. Ten si po 3 kolech jel odpykat trest průjezd boxy a já měl volnou trať. Chytnul se mě Lenardo, ale nějak mě nechtěl předjíždět, takže jsme jen zvyšovali náskok. Ke konci závodu mi odešly pneu a dotáhl se rychle jedoucí Kandic, který nás oba pokořil, ale jak jsem viděl jeho průlety zatáčkami, vím, že půjdu před něj. Beru to tedy tak, že z R1 mám první místo.
R2: Start byl o trošku lepší a ihned jsem se dokázal dostat na první příčku právě přes Kandiče. Od té doby to byla pro mě nuda. Před sebou volná trať a skoro minimum chyb v tomto závodě mi zajístiilo další výhru a snad už i titul, ale nebudu slavit předčasně. Za týden v Jaramě.

Ondřej Jarolímek
Q: Kvalifikace proběhla skvěle, s Lukášem Matějou jsme se neustále přetahovali o pole position, kdy jsme si 3x vyměnili pozice a pokaždé se překonali o desetinku. Ve výsledku pole position připadlo mně.
R1 Start se povedl a jen 20 kg mi dovolilo udržet se na prvním místě, což bylo pro mě důležité - vybudovat si náskok kvůli trestu drive through. Oproti Monze jsem nic neponechal náhodě a nájezd i výjezd z boxů jsem řádně natrénoval. Z boxů jsem vyjížděl na 3. místě, tak už to bylo pro mě úspěch. Zbytek závodu jsem se držel za vedoucí dvojicí a snažil se co nejčistěji projíždět trať. Ke konci mě pak dojel Kandič, nijak moc jsem se nebránil, protože už v zrcátku jsem viděl jeho mnohačetná krácení trati, tak jsem nechtěl ztrácet čas, když ho penalizace odsunou. Počítal jsem s dojezdem na 4. místě, ale Federico v posledním kole v poslední šikaně chtěl zaútočit na Lukáše a obrubníky ho poslaly do vzduchu. Naštěstí jsme se nesrazili. Celkově povedený závod, kde se mi podařilo minimalizovat škody způsobené DT a pódium je skvělé.
R2: Pokazil jsem start, když jsem zařadil 2. rychlost, a ztratil hned několik pozic. S dalšimi kg bylo problematické se udržet blízko špičky a jakmile jsem začal bojovat s Kandičem, tak to vypadalo jako R2 ve Vallelunze - pošťuchování, vytlačování a zavíraní stopy -, ale tentokrát jsem se snažil nenechat se tím strhnout. Tenhle souboj nás oba velmi zpomalil a dojel nás Baško, který byl ještě bezohlednější a několikrát mě málem roztočil. V autě TP-Linku totiž nemají zpětná zrcátka nebo je svou jízdou urazil. Pobouchané a rozbité auto jsem nakonec dovezl na P7, ale doufal jsem, že dojedu lépe.

Federico di Lenardo
Q: Kvalifikace se mi povedla, zajel jsem třetí nejrychlejší kolo, ale po penalizaci jsem byl na čtvrtém místě.
R1. Start se mi povedl, dokázal jsem předjet Němce a mohl jsem se držet za Ondrou a Lukášem. Když si šel Ondra odpykat trest, tak jsme mu s Lukášem dokázali poodjet a udržovali jsme si dvousekundový náskok. Potom nás ale dojel Kandic a předjel nás. V posledním kole jsme se předjížděli a v poslední šikaně jsem udělal chybu a vyjel jsem na obrubníky, které mě odrazily. Kvůli tomu mě předjel i Ondra.
R2: Start se mi opět povedl, dostal jsem se za Lukáše na druhé místo. Asi v půlce závodu se na mě dokázal dotáhnout Tomáš Procházka a potom mě i předjel. Takže v druhém závodě jsem dojel na třetím místě.


Casino Bet 365 is best casino in the world.

Free Templates - bigtheme.net
Popular Art Betting make bookies articles.